Viac

  Ski Lysá

  Rok 2020 bol jednoducho iný, poznačený pandémiou. Na jednej strane sa nám zatvárali dvere do zahraničných dovolenkových destinácií, na druhej strane sa naskytli príležitosti lepšie spoznávať naše krásne Slovensko a jeho zákutia.

  Teraz vám predstavíme vynovené stredisko Ski Lysá v srdci Čergovského pohoria, ktoré sa nachádza v severnej časti východného Slovenska, dostanete sa tam z obce Drienica, ktorá leží v okrese Sabinov. Stredisko je pomenované podľa vrcholu Lysá (1067 m n.m.), ktorý patrí medzi najvyššie vrcholy Čergova, odkiaľ je krásny výhľad na okolitú krajinu a pri dobrej viditeľnosti nás poteši aj výhľad na majestátne Tatry.

  Stredisko prešlo minulý rok rozsiahlou rekonštrukciou od úpravy zjazdoviek, cez rekonštrukciu retro horského hotela Šport až po obnovenie sedačkovej lanovky. Ski Lysá poteší bohatými možnosťami celoročných aktivít. V zime sú tu ideálne podmienky pre lyžiarov, snowboardistov, bežkárov aj skialpinistov. V lete si tu užijú cyklisti aj nadšenci turistiky. Po športovom výkone vás určite poteší niečo dobré pod zub. Momentálne Horská chata Šport funguje cez výdajné okienko, kde vám milý personál rád pripraví dobroty podľa dennej ponuky. My sme už ochutnali lángoš, hotdog a polievky. Boli výborné. Kávičkarov poteší kvalitná kávička a pivárov čapovaná Plzeň. 🙂

  Do pozornosti dávame aj veľmi pekný instagramový profil strediska a web stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu